فروشگاه اینترنتی دنیلی

به فروشگاه اینترنتی دنیلی خوش آمدید !

club

Customer Club
Daniellee

1400/07/26

مقدمه و اهداف باشگاه مشتریان دنیلی

هم اکنون در دنیایی که سایر رقبا تنها به اندازه یک کلیک با ما فاصله دارند ارائه خدمات و سرویس های منحصر به فرد یکی از روش های جدید مارکتینگ و جذب مشتری می باشد.

امروزه با استفاده از اینترنت و فضاهای مجازی، مشتریان اطلاعات بسیار گسترده ای از کسب و کار ما بدست می آورند و تنها هنگامی که احساس کنند مورد توجه و احترام ما قرار گرفته اند مجددا" به سوی ما باز خواهند گشت.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف کنندگان به دنبال شرکت هایی هستند که سرویس های ویژه و فراتر از انتظارشان را ارائه می دهد و از سوی دیگر مشخص شده است که هزینه افزودن یک مشتری جدید به سیستم بیش از 6 برابر حفظ مشتریان قدیمی و وفادار می باشد.

بنابراین باشگاه مشترکین "دنیلی" به منظور سپاس و قدر دانی از مشتریان قدیمی و وفادار تاسیس گردیده و در این راستا اقدام به ارائه خدمات و سرویس های ویژه می نماید.

club
  • رده مشتریان “دنیلی"

رده مشتریان “دنیلی "یک حساب  هوشمند با قابلیت شارژ امتیاز در سه سطح آبی، نقره ای و طلایی جهت دریافت مجموعه ای از خدمات و سرویس های ویژه از فروشگاه های دنیلی می باشد.

  • تعریف امتیازات

به طور کلی مشتریان در هنگام خرید از فروشگاه های دنیلی دو نوع امتیاز متفاوت کسب می نمایند که در ذیل به تعریف آنها می پردازیم:

امتیاز "دنیلی" (“Daniellee” point):

 این امتیاز قابل خرید و فروش نبوده و صرفاً جهت ارتقاء به سطوح بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد.

هر 1000 تومان  معادل 1 امتیاز پوینت میباشد.

امتیازات "دنیلی" در بازه زمانی یکساله تعریف شده است و این بدان معنا می باشد که تمامی امتیاز های کسب شده در مدت یکسال با یکدیگر جمع می شوند و پس از گذشت یک سال مشترکین اگر نتوانند امتیازات لازم جهت ارتقاء به سطوح بالاتر را کسب نمایند، تمامی امتیاز های کسب شده پیش از یکسال آنان باطل خواهد شد.

لازم به ذکر است در زمان حراج و یا خرید با بن های تخفیف هیچ نوع امتیازی اضافه نخواهد شد.

امتیاز اعتباری (Credit point):

 در این نوع امتیاز به ازای هر یک امتیاز "دنیلی " ،معادل ریالی با توجه به سطح مشترکین شارژ می گیردد که مشترک می تواند در خریدهای بعدی خود از آن استفاده کند.

در سطح آبی  هر 1000 تومان خرید معادل1 امتیاز پوینت مساوی با  50 ریال اعتبار مبلغی میباشد

در سطح نقره ای هر 1000 تومان خرید معادل1.2 امتیاز پوینت مساوی با 60 ریال اعتبار مبلغی میباشد

در سطح طلای هر 1000 تومان خرید معادل1.5 امتیاز پوینت مساوی با 75 ریال اعتبار مبلغی  میباشد

لازم به ذکراست د ر فاکتور های که اعتبار خرج شود، هر دو امتیاز "دنیلی" به مشترک اختصاص خواهد یافت.

  • نهوه عضویت در باشگاه

مشتریان محترم می توانند بعد از خرید  در هر یک از فروشگاه های دنیلی به سادگی تنها با دادن شماره همراه به عضویت باشگاه درآیند.

نکته:

  • مشترکین میتوانند با مراجعه به سایت جهت تکمیل اطلاعات خود اقدام و از جوایز تکمیل فرم بهره مند گردند. همچنین از کلیه اطلاعات،رده عضویت و اعتبارات  خود مطلع شوند.
  • در صورت تکمیل بودن اطلاعات مشترکین، رده مشتریان “دنیلی" حداکثر تا 48 ساعت فعال خواهد شد .
  • سطوح مختلف رده مشتریان “دنیلی"

بعد از اولین خرید  مشتریان در سطح آبی قرار میگیرند و هر گاه جمع خرید  به  مبلغ  هشت ملیون  تومان رسید نرم افزار به صورت هوشمند رده مشتریان آبی را به رده مشتریان نقره ای تبدیل خواهد کردو از این لحضه داوزده ملیون لازم دارد تا طلایی شود.

تبریک تولد و رده مشتریان  بوسیله ارسال پیامک به صورت خودکار توسط سیستم به مشتری اعلام خواهد شد

club

چگونگی دریافت  خدمات:

مشترکین با ارسال عدد 4  به شماره باشگاه مشتریان 100001101و دریافت کد عبور میتوانند از خدمات باشگاه استفاده کنند.

  بعد از ارائه کلمه عبور تمامی تخفیفات در فاکتور به صورت هوشمند توسط سیستم، با شناسایی رده مشتری اعمال خواهد شد.

سیستم فروشگاه برای تمامی مشترکین، یک بن تخفیف از نوع کارت نقدی در روز تولد و اعیاد با اعتبار 2 روزه به میزان مشخص تخصیص خواهد داد و مشترکین می توانند از بن های تخفیف و در مدت زمان مشخص شده استفاده نمایند

(در صورتی که تاریخ تولد و ازدواج در سیستم ثبت شده باشد)