از درمان خود لذت ببرید…

کلینیک فوق تخصصی پا

این مجموعه به همت و سرمایه گذاری دکتر علی اژدرکش مدیر عامل و صاحب برند DANIELLEE و به مدیریت و سرپرستی دکتر آرش شرافت وزیری جراح استخوان و مفاصل راه اندازی شده است.

هدف اصلی این مجموعه پوشش کلی خدمات مربوط به پا از زیبایی گرفته تا معاینات فوق تخصصی پزشکی مربوط به پا می باشد و هموطنان عزیزمان می توانند با خیالی آسوده کلیه مشکلات مربوط به این عضو مهم بدن را در این مجموعه مرتفع سازند.

راه اندازی این کلینیک در چندین مرحله خواهد بود و بزودی شعب آن در سطح تهران و سایر نقاط کشور بازگشائی خواهد شد.

خدمات کلینیک

  • کلینیک فوق تخصصی پزشکی پا

این مجموعه با بهره گیری از جراحان استخوان و مفاصل به عنوان اولین کلینیک پزشکی اختصاصی پا آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می باشد.

  • خدمات تشخیصی و حمایتی پا

این مجموعه با دارا بودن پیشرفته ترین SCANNER ها و نیز به عنوان تنها مجموعه مجهز به چاپ سه بعدی(۳D PRINTER) در کشور و با بهره گیری از دانش اساتید دانشگاه در زمینه اقدامات تشخیصی اختلالات مربوط به پا ( صافی کف پا ، قوس افزایش یافته کف پا، قوز شست ، خار پاشنه….) و نیز تهیه و تولید انواع کفی های طبی تحت نظارت اساتید این فن ، در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

  • خدمات باز توانی پا

این مجموعه با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژیهای موجود برای باز توانی و فیزیوتراپی اختلالات مربوط به پا تحت نظر مجرب ترین اساتید این  رشته آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

ارتباط با کلینیک :

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۶۳۵۸۴

E-mail: info@drdaniellee.ir

نشانی: سعادت آباد. سرو غربی. بین پاکنژاد و میدان کتاب. جنب تالار سرو پلاک ۷۶ طبقه دوم واحد ۹